اهمیت اعتماد به نفس

اهمیت اعتماد به نفس جک کنفیلد

اغلب مردم معنای واقعی کلمه “اعتماد به نفس” را به خوبی درک نمی کنند، به همین دلیل آن نوع از اعتماد به نفس و خود باوری را که مطلوب و مورد نظرشان است، در زندگی تجربه نمی‌کنند چون فکر می‌کنند اعتماد به نفس یعنی این که ایمان و اعتماد به موفقیت‌هایی که در کارها به دست می‌آورند. در صورتی که اعتماد به نفس واقعی و حقیقی آن است که قبل از این که در کاری موفق شویم نوعی اعتماد به توانایی خود برای انجام آن کار داشته باشیم. پس آنها واقعاً هم اهمیت اعتماد به نفس را نمی‌دانند.

هنگامی که شما برای مصاحبه شغلی می روید، چه چیزی شما را از دیگران که به همان اندازه واجد شرایط هستند متمایز می‌کند؟ فراتر از اعتبار شما، این چه چیزی است که باعث می‌شود آن‌ها شما را به جای شخص دیگری استخدام کنند؟

اعتبارنامه شما ممکن است چشمگیر باشد، اما اگر زبان بدن یا رفتار شما نشانه‌ای از عدم اطمینان به نفس باشد، مصاحبه‌کننده بر آن خواهد بود که شما را رد کند. این چیزی نیست که آگاهانه از آن آگاهی داشته باشید، اما در بعضی مواقع شک و تردید از نشانه‌های آن خواهد بود. بنابراین می‌توانید با کمی تمرین و تلاش این اطمینان را به دیگران تحمیل کنید. پس باید مطمئن باشید که اهمیت اعتماد به نفس در زندگی بسیار زیاد است و شما در همه مراحل بدان نیاز دارید.

در این ویدیو جک کنفیلد تلاش می‌کند تا با ذکر مواردی واقعی از زندگی شخصی و شغلی افراد موفق، شما را از اهمیت داشتن اعتماد به نفس در زندگی، آگاه کند.

مدت زمان: ۱۱ دقیقه
اندازه فایل: ۴۷ مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید