با سخنرانی خودت راحت باش!

با سخنرانی خودتان راحت باشید

بسیاری از برترین اساتید سخنور و مربیان انگیزشی، سخنرانی عمومی را یک “توانایی” بالقوه می‌دانند که هر کسی با تمرین و یادگیری اصول اولیه آن، می‌تواند در این امر مهم رشد کند.
همه ما روزانه از مهارت صحبت‌کردن خود بهره می‌بریم و توسط این مهارت خدادادی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنیم. انسان امروزی با زیستن در عصر ارتباطات و بهره‌گیری از تکنولوژی به راحتی می‌تواند در هر کجای دنیا که باشد با هر کسی در هر نقطه جهان ارتباط برقرار کند. با برقراری ارتباط خوب می‌توانید ایده‌های خود را با دیگران در میان بگذارید و برای عملی کردن آنها تلاش کنید، می‌توانید مجموعه‌ای از افراد کاربلد را برای هدف خود در نظر بگیرید و یک تیم قوی تشکیل دهید و در نهایت توانایی‌های خود را گسترش داده و به موفقیت برسید. “وارن بافت” از این توانایی به عنوان یکی از دارایی‌های ارزشمند انسان یاد می‌کند.
اما با این وجود افرادی هستند که هیچ استعدادی در ارتباط برقرار کردن ندارند و نمی‌توانند به خوبی صحبت کنند و با دیگران ایده‌های خود یا آنچه در ذهن دارند، را به اشتراک بگذارند. حال اگر با این مورد و به نوعی معضل روبرو بودیم چه کار کنیم؟

در این ویدیو می‌بینیم که حتی اگر در مهارت ارتباط برقرار کردن ضعیف بودیم، می‌توان با تقویت مهارت‌های دیگر خود با آنها خوش درخشید. حال برای آنکه ببینید چطور به تقویت دیگر مهارت‌های خود بپردازید، تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

مدت زمان: 9 دقیقه
اندازه فایل: 41 مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید