جیم ران – خودتان را ارزشمند کنید

جیم ران - ارزش خودتان را بالا ببرید

جیم ران استاد استادان در زمینه موفقیت و رشد فردی است. او در این ویدئو راه دستیابی پایدار و همیشگی به موفقیت را برای شما نشان می‌دهد.

جیم ران اعتقاد دارد که ستون تغییرات انسان، شروع فرآیند رشد فردی است. او باور دارد که اگر ما تغییر کنیم، هر چیز دیگری که خواستار آن هستیم نیز تغییر پیدا خواهد کرد. جیم ران در بخشی از این ویدئوی ارزشمند می‌گوید:

‫آرزو نکنید که ‫زندگی آسانتر شود! ‫آرزو کنید که شما بهتر شوید. ‫آرزو نکنید مشکلاتتان کمتر شود، بلکه برای مهارت‌های بیشتر آرزو کنید. ‫شروع کنید به کار کردن روی خودتان!

جیم ران در ادامه از یک مثال بسیار خوب در مورد کارکردن و پول دریافت کردن استفاده می‌کند. او اعتقاد دارد که پولی که افراد بابت کارکردن دریافت می‌کنند در اصل برای زمانی نیست که صرف انجام آن کار می‌کنند؛ بلکه برای ارزشی است که در آن لحظات ایجاد کرده‌اند. او می‌گوید افراد نباید بگویند برای یک ساعت کار 20 دلار پول دریافت کردم! اگر اینطور بود آن فرد باید در خانه می‌ماند و برایش به ازای هر ساعت 20 دلار پول ارسال می‌شد ولی اینگونه نیست. او به خاطر ارزشی که ایجاد کرده است آن مبلغ را دریافت می‌کند.

این ویدئو به قدری مهم و ارزشمند است که لازم است حتماً چندین بار آن را دیده و هر بار نکات جدیدی که می‌آموزید را یادداشت نمایید. اگر می‌خواهید به تمام خواسته‌های خود برسید، این ویدئوی بی‌نظیر را حتماً ببینید و خودتان را ارزشمند کنید.

مدت زمان: 12 دقیقه
اندازه فایل: 45 مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید