راههای تقویت صدا برای صحبت کردن

راههای تقویت صدا برای صحبت کردن

بیشتر ما در موقعیت‌هایی که نیاز به صحبت کردن با اعتماد به نفس داریم، دچار اضطراب و نگرانی می‌شویم. این موقعیت می‌تواند یک مصاحبه شغلی باشد، یا یک کنفرانس و سخنرانی، و یا صحبت کردن با فردی که دوستش داریم. در حقیقت هر زمانی که پای موقعیتی باشد که برای ما مهم است، دوست داریم خودمان را برای آن مضطرب کنیم. در هنگام اضطراب، بدن ما دچار تشویش می‌شود و طبیعتاً ذهن ما هم کارایی حداکثری خودش را از دست می‎‌دهد. ممکن است حتی بخشی از صحبتهای خود را فراموش کنیم یا دچار لکنت زبان شویم. در نهایت در چنین شرایطی صدای محکم و پراعتماد به نفسی هم نخواهیم داشت. اینجاست که علاوه بر مدیریت استرس، راههای تقویت صدا و تکنیکهای فن بیان به کمک ما خواهند آمد تا خودمان را کنترل کرده و صحبت کردن را با قدرت انجام دهیم.

قدرت صدا در امر سخنرانی، به میزان زیادی وابسته به تنش و اضطراب در ما می‌باشد. به عبارتی هرچه اضطراب بیشتری داشته باشیم، صدایمان بیشتر می‌لرزد و قدرت کافی برای حرف‌زدن در جمعیت را نخواهیم داشت اما اگر اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم و کاملاً به خودمان باور داشته باشیم، صدایمان هم قدرت بیشتری گرفته و بیان کلمات درست‌تر و با دقت بیشتر انجام می‌شود.

با مشاهده این ویدئوی آموزشی متوجه می‌شوید که استفاده صحیح و به جا از زبان بدن، تن صدای مناسب، نحوه صحیح بیان کلمات و دایره لغات گسترده برای جایگزینی کلمات سطحی و تکراری خیلی بیشتر از موارد دیگر برای جذاب و گیرا تر شدن سخنرانی مؤثر واقع می‌شود…

در ابتدای این ویدئو در مورد مهمترین نکات غلبه بر استرس صحبت کردن در جمع و در موقعیت‌های مهم مواردی کاربردی را یاد می‌گیرید و سپس راههای تقویت صدا در جهت ارائه یک صحبت پر از اعتماد به نفس و قدرت را یاد خواهید گرفت.

با مشاهده این ویدئوی آموزشی، این تکنیک‌های کاربردی را بیاموزید.

مدت زمان: ۹ دقیقه
اندازه فایل: ۴۲ مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید