در حال بارگذاری

چگونه زندگی شاد داشته باشیم

زندگی شاد
  • ۱۹ راه برای این‌که شادتر زندگی کنید
  • بی‌پول‌ها شادترند!
  • توصیه‌هایی برای داشتن یک زندگی زناشویی شاد
  • چگونه شاد کردن محیط منزل
  • راز شاد زیستن زوجین در کانون گرم خانواده
  • زوج‌های شاد

شاد بودن حالتی ناپایدار و گذرا است و بستگی به عوامل زیادی ازجمله آب‌وهوا و حساب بانکی شما دارد. ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که به یک حالت دائمی به نام شاد بودن برسید و در آن بمانید، اما راه­های زیادی وجود دارد که یک یا حتی چندین بار در روز به‌جای عصبانیت، اضطراب و ناراحتی به شادی برسیم، در اینجا بیست راهکار برای تمرین شاد بودن ارائه ‌شده است، آن‌هایی را که برایتان مؤثر واقع می‌شوند را انتخاب نمایید اگر عمل کردن به بعضی از این راه‌ها تنها استرس شما را بیشتر می‌نماید، راه دیگری را انتخاب نمایید.

١. تمرکز کردن را تمرین نمایید. در لحظه باشید، به‌جای این‌که نگران نتیجه معاینه پزشکی فردا باشید، به اینجا و اکنون متمرکز شوید به غذائی که سر میز شام می‌خورید، دوستان و گفت‌وگویی که با آن‌ها انجام می‌دهید.

٢. با صدای بلند بخندید. درست متعاقب یک واقعه شاد و بامزه میزان اندورفین و سایر هورمون‌هایی که باعث افزایش شادی در بدن می‌شوند زیاد می‌شود و میزان هورمون‌های استرس‌زا پائین می‌آید.

  1. ما شهروندان محروم از خواب کافی هستیم. یک چرت روزانه و یا ساعت ٨ بعدازظهر با یک کتاب خوب به خواب رفتن و خاموش کردن چراغ حدود یک ساعت بعد می‌تواند برای خلق‌وخو و نگاه شما به زندگی خیلی مؤثرتر از یک حمام گرم یا پیام‌های اخلاقی باشد.

۴. یک آواز و یا آهنگ را زمزمه نمایید. موسیقی بیشتر حیوانات وحشی را آرام می‌نماید، مطالعات نشان می‌دهند که موسیقی بخش‌هایی از مغز که ایجاد شادی می‌نمایند تحریک می‌کند، موسیقی همچنین آرام‌بخش می‌باشد. در یک مطالعه بزرگ‌سالانی که به موسیقی انتخابی خود در طول یک عمل جراحی سرپائی چشم گوش می‌دادند، به میزان قابل‌توجهی، ضربان قلب و فشارخون پائین تری نسبت به آن‌هایی که جراحی ساکت کرده بودند داشتند.

۵. در کارها نظم و ترتیب داشته باشید. وقتی همه‌جا با کاغذ، صورتحساب و مجلات پوشیده شده است تقریباً غیرممکن است که مراقبه کنید، نفس عمیق بکشید یا تمرین ریلکسیشن نمایید، قفسه‌هایی شما جای خالی ندارد و مدت ۶ ماه است که دسته‌چک‌های خود را مرتب نکرده‌اید، علاوه بر این ویژگی تکرارشونده کارهای تمیزکاری مثل جارو کردن، گردگیری و شستن می‌تواند به‌خودی‌خود اثر مراقبه‌ای داشته باشد، اگر به روی آنچه انجام می‌دهید تمرکز داشته باشید.

عناوین بالا و همچنین ۱۴ عنوان دیگر را می توانید در این کتاب الکترونیک ۳۳ صفحه ای مطالعه کنید.

[purchase_link id=”4349″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”] [stextbox id=”file”]

خوشبختی بدون برنامه تنها یک رویاست؛

این برنامه را مجموعه گردشگری خوشبختی با تمام کتابهای الکترونیکی و ویدئوهای طبقه بندی شده در اختیار شما زوجین عزیز قرار می دهد که هر کدام موضوعی را در بر می گیرد که زوجین از ابتدای زندگی مشترک و در ادامه قطعا به آن نیاز دارند. شما می توانید در صورت تمایل به غنی سازی رابطه خود با همسرتان تمام شماره های مجلات چهل ستون خوشبختی را با ۵۰ درصد تخفیف به صورت یکجا خرید نمایید.

[/stextbox]

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسر ایده‌آل شما؟! می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی)

نظرتو بده

مهم ترین نکات همسرداری

به همسرتان عزت‌نفس بدهید! «زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: “فروختی؟” گفت: نخریدند، تمام شد؟» به‌راستی کی می‌خواهیم از زندگی‌مان لذت

نظرتو بده
زنبیل خرید