سخنرانی قانون جذب رویاها جک کنفیلد

قانون جذب جک کنفیلد
میزان پیشرفت: 33%

تعداد کل قسمت‌ها

تعداد قسمت‌های درج شده

مدت زمان: 30 دقیقه

در این ویدیو با سخنرانی جک کنفیلد نویسنده نام آشنا همراهیم تا به ما نحوه رسیدن به موفقیت و دستیابی به رویاهایمان را با استفاده از قانون جذب بیاموزد. نویسنده کتاب‌های پرفروشی همچون “سوپ جوجه برای روح” و “قدرت تمرکز”، موفقیت خود را در این عرصه مدیون مدیتیشن و تصویرسازی در ذهن است.

وقتی هدفی در ذهن داریم می‌توانیم با تصویرسازی، آن را در همه ابعاد در ذهن خود ترسیم کنیم و نتیجه رسیدن به آن را مشاهده کنیم. در یکی از بازی‌های المپیک که در ایتالیا برگزار شد، ورزشکاران روسی در اکثر رشته‌ها برنده مدال طلا شدند و موفقیت خود را حاصل تصویرسازی و رویاپردازیِ رسیدن به این نقطه می‌دانند. آنها قبل از هر مسابقه زمانی را به این کار اختصاص می‌دهند و در ذهن، خود را در موقعیتی ترسیم می‌کنند که مسابقه را برنده شده و در جابگاه اول آن ایستاده‌اند.

این همان زمانی است که قانون جذب عمل می‌کند. نحوه عمل آن بسیار ساده است: تصویرسازی موفقیت را با وضوح هر چه تمام تر در ذهن خود انجام می‌دهید، این ارتعاشات و انرژی‌های مثبت نیز بازخورد و نتیجه این تصویرسازی را با پیاده‌سازی موفقیت و دستیابی به آن به شما نشان می‌دهند.

این تصویرسازی نیازمند تمرین و خلاقیت است تا بتوانیم در حین انجام آن فقط بر روی موضوعی که مدنظر داریم تمرکز کنیم و ذهنمان را آزاد کنیم تا ارتعاشات مثبت را دریافت کرده و شروع به تصویرسازی کند.

این جهان بر اساس این قوانین اداره می‌شود؛ قوانینی مثل قانون جذب، قانون ارتعاشات، قانون اثر متقابل. بنابراین انجام مدیتیشن، تصویرسازی در ذهن و طلب‌کردن آرزوها و خواسته‌ها همگی نتایجی در پی خواهند داشت. پس چرا با یادگیری این موارد نتایج مورد انتظارمان را رقم نزنیم؟ اگر به دنبال تحقق این نتایج در زندگیتان هستید، تماشای این ویدیو از جک کنفیلد را از دست ندهید…

مدت زمان: 9 دقیقه
اندازه فایل: 32 مگابایت


تنها اعضای ویژه به این محتوا دسترسی دارند -> اطلاعات بیشتر و عضویت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید