در حال بارگذاری

شش عاملی که به طلاق منجر می شود

عوامل طلاق

بسیاری از زوج ­ها معتقدند زندگی آن­ها پرمشغله اما شاد است.

آن­ها می­گویند که عاشق همدیگر هستند و متعهد هستند با یکدیگر بمانند. اما بر خلاف انتظار با این­که بسیار شاد و خوش­بین هستند، پس از چند سال، زندگی مشترک آن­ها به پایان خواهد رسید؛ نه به دلیل بحث­ ها و اختلافات بین آن­ها بلکه نشانه ­های جدایی آن­ها در روش­ هایی است که انتخاب کرده ­اند.

نحوه ­ی ناسالم مطرح کردن شکایات و خواسته ­های زوجین و چگونگی رفتاری که با هم دارند در سوق دادن آن­ها به طلاق، بسیار مؤثر است و رابطه بین آن­ها محکوم به شکست خواهد بود.

برای این­که بفهمیم چه چیزهایی یک ازدواج موفق را شکل می­ دهد لازم است بدانیم چه عواملی باعث می­ شود تعداد بی­ شماری از ازدواج­ ها به جدایی ختم شوند. زیرا همسران زیادی اظهار می­دارند که آن­ها آن­قدر غرق در روزمرگی و مشکلات بودند که از رفتارهای خود غافل شدند و توجهی به نحوه­­ تعاملات خود با همسرشان نداشتند.

در واقع هیچ کدام از زن و یا مرد به قصد جدایی، ازدواج نمی­ کنند اما عدم دانش و مهارت کافی در زمینه ازدواج، ارتباط با همسر و رویارویی با چالش ­های اجتناب­ ناپذیر زندگی، می­تواند به دلزدگی زناشویی، طلاق عاطفی و در نهایت فروپاشی ازدواج منجر شود.

در این ویدئو با ۶ فاکتوری که به طلاق منجر می­شوند آشنا خواهید شد.

[purchase_link id=”4172″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”] [stextbox id=”file”]

خوشبختی بدون برنامه تنها یک رویاست؛

این برنامه را مجموعه گردشگری خوشبختی با تمام کتابهای الکترونیکی و ویدئوهای طبقه بندی شده در اختیار شما زوجین عزیز قرار می دهد که هر کدام موضوعی را در بر می گیرد که زوجین از ابتدای زندگی مشترک و در ادامه قطعا به آن نیاز دارند. شما می توانید در صورت تمایل به غنی سازی رابطه خود با همسرتان تمام شماره های مجلات چهل ستون خوشبختی را با ۵۰ درصد تخفیف به صورت یکجا خرید نمایید.

[/stextbox]

 

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسر ایده‌آل شما؟! می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی)

نظرتو بده

مهم ترین نکات همسرداری

به همسرتان عزت‌نفس بدهید! «زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: “فروختی؟” گفت: نخریدند، تمام شد؟» به‌راستی کی می‌خواهیم از زندگی‌مان لذت

نظرتو بده
زنبیل خرید