طرز فکر افراد موفق

طرز فکر افراد موفق

همه ما دوست داریم که در زندگی بتوانیم به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنیم و بتوانیم به تمام اهداف خود در زندگی جامه عمل بپوشانیم. در اکثر اوقات در این مسیر دچار آشفتگی می‌شویم، به خصوص اگر به موارد جدیدی در این راه بربخوریم. اکثر افراد زمانی که با این موارد روبه‌رو می‌شوند ممکن است از ادامه مسیر باز بماند و در شناسایی هدفی که برای خود مشخص کردند، دچار مشکل شوند.

افراد موفق در رویارویی با چنین مشکلاتی دچار آشفتگی نمی‌شوند و سعی می‌کنند با اطمینان خاطر موارد و مشکلات را بررسی و برای آنها راه‌ حلی پیدا کنند. این افراد در این مسیر اگر توانستند که راه حلی پیدا کنند که به مسیر ادامه می‌دهند، ولی اگر نتوانستند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند برای آن راه حلی بسازند. اینگونه است که به آنها لقب موفق و یا فوق‌موفق داده می‌شود. در حقیقت این طرز فکر افراد موفق است که آنها را بدین سان موفق ساخته است.

برندن برچارد یکی از نویسندگان، سخنرانان و مربیان موفق و مشهور آمریکایی  است. او تمام تلاش خود را انجام داده است تا در این ویدیو طرز فکر افراد موفق را به شما آموزش دهد تا در مسیر رسیدن به اهداف خود بتوانید از آنها استفاده کنید و به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

مدت زمان: ۶ دقیقه
اندازه فایل: ۲۶ مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید