در وب‌سایت خردساز پیروز، تلاش شده است تا بیشتر مقالات و ویدئوهای آموزشی و انگیزشی به صورت رایگان ارائه شوند. به جرات می‌توان گفت استفاده از همین مقالات و ویدئوها و به کارگیری نکات ارائه شده، تغییرات موثری را در همه ابعاد برای شما به وجود خواهد آورد.

اما!

ما معتقدیم که باید در مسیر موفقیت بیش از این تلاش کرد و از همین رو در بخشی به نام “یاقوتی” محتواهای ارزشمند دیگری تهیه و ارائه شده است که برای علاقمندانی است که بیشتر از اینها به انگیزه و اطلاعات نیاز دارند.

تمام محتواهای بخش یاقوتی از منابع خارجی تهیه، ترجمه و تلخیص و در برخی موارد توسط تیم ما تالیف و تولید می‌شوند. به زودی محتواهای ارزشمند داخلی مدرسین تیم خردساز پیروز در بخش دیگری از وب‌سایت رونمایی خواهند شد.

عضویت یاقوتی به صورت موضوعی و بسته‌ای است.

– مدت زمان ارائه تدریجی هر بسته در عضویت یاقوتی: بین 10 تا 12 هفته

– تعداد محتواها با ارائه تدریجی در بخش اعضای یاقوتی: بین 20 تا 24 محتوا

– نوع محتواها:
۱. ویدئوهای آموزشی با مدت زمان 7 الی 10 دقیقه
۲. کتاب الکترونیکی با فرمت pdf هر بخش بین 10 تا 15 صفحه

– هزینه‌ عضویت در بخش یاقوتی 10 هزار تومان است.

– مهلت زمان عضویت در هر بسته فقط تا پایان هفته ششم از شروع می‌باشد و پس از تا انتهای ارائه بسته عضو جدیدی پذیرفته نخواهد شد.

– پس از پایان ارایه هر بسته در بخش اعضای یاقوتی، بسته برای اعضای جدید به صورت بسته جداگانه‌ای ولی با مبلغ 19 هزار تومان قابل دانلود و استفاده است. پس بهتر است از بسته‌ها با عضو شدن در بخش یاقوتی و مشاهده تدریجی استفاده کنید.

– تاکنون 2 بسته کامل از بخش یاقوتی آماده شده است.

عضویت یاقوتی
بسته آموزشی موفقیت شماره 1
بسته آموزشی موفقیت شماره 2