معجزه شکرگزاری و جذب ثروت

معجزه شکرگزاری

باور داشته باشید یا نه، شکرگزاری واژه‌ای است که می‌تواند یک زندگی عالی و ثروتمندانه برای شما به همراه آورد. هنگامی که شما بابت هر آنچه که در حال حاضر دارید قدردان باشید، به معنی آن است که در سراسر زندگیتان احساس فوق‌العاده حق‌شناسی و سپاس دارید. معجزه شکرگزاری برای شما فراوانی به بار خواهد آورد. به عبارت دیگر شکرگزاری جذب‌ کننده ثروت است. مفهومی که درصد کمی از مردم با آن آشنا بوده و در زندگی خود به کار می‌گیرند. در ادامه به ۳ سوال اساسی در این‌باره پاسخ خواهیم داد.

۱- آیا واقعاً معجزه شکرگزاری بر ثروت من تاثیری دارد ؟

هنگامی که شما قدردان نعمت‌هایی باشید که خداوند به شما عطا کرده است، یک احساس بی‌نظیر شادی و نشاط پیدا خواهید‌کرد که بر شخصیت شما، شغل شما، سلامت شما، احساسات عاطفی‌تان و روابط شما در اجتماع تاثیر فراوانی می‌گذارد و نتیجه همه این‌ها ثروت‌آفرینی بیشتر با قدرت درونی خودتان است.

احتمالاً شما نیز تاکنون تجربه کرده‌اید که در صبح‌گاه روزهای خاصی احساس شادی و نشاط فراوانی داشته‌اید. آن احساس خوب در بیشتر موارد نتیجه احساس سپاس‌گزاری و شکرگزاری بابت داشته‌های‌تان بوده است.

در چنین روزهایی احتمالاً کم‌ترین مشکلات را در محل کار و همچنین در زندگی خانوادگی خود داشته‌اید. چرا که نشاط درونی شما باعث می‌شود تا همه کارها را به بهترین شکل انجام دهید، با همکاران خود بهترین تعامل را داشته باشید و در منزل نیز با خانواده خود صمیمی‌تر رفتار کنید. نتیجه همه اینها به موفقیت بیشتر شما در زندگی و کسب ثروت بیشتر می‌انجامد. در کل معجزه شکرگزاری همانند یک رویداد واقعی، زندگی شما را متحول خواهد کرد.

حدیث شکرگزاری از امام حسین

۲- چگونه از معجزه شکرگزاری پول بیشتری بدست بیاورم ؟

ویلیام آرتور (نویسنده مشهور) می‌گوید: معجزه شکرگزاری روزهای عادی شما را به روز شکرگزاری تبدیل می‌کند، کارهای معمول را لذت‌بخش‌تر کرده و موقعیت‌های معمولی پیش روی شما را تبدیل به فرصت‌های استثنائی می‌نماید.

یک حقیقت مهم درباره پول این است که هرچقدر احساس بدی درباره آن داشته باشید، پول را از شما دورتر کرده و هربار که این احساس را داشته باشید مقدار پول موجودتان را کمتر می‌کنید. احساساتی مانند ترس، حسادت، نگرانی و نارضایتی، به شدت پول را از زندگی شما فراری! می‌دهد.

پس تا می‌توانید احساسات بد را در خصوص ثروت از خود دور کنید چون تاثیر مخربی بر ادامه کار و زندگی شما می‌گذارند. همه تلاش خود را در این جهت قرار دهید که به جای آن، احساس قدردانی بابت موجودی فعلی را جایگزین آنها کنید تا لحظه‌لحظه زندگی‌تان شادتر و بانشاط‌تر شده و با این روحیه خودتان و بازخورد کائنات، پول بیشتری به سمت شما سرازیر شود.

جمله انگیزشی شکرگزاری از ویلی نلسون

۳- چرا با وجود شکرگزاری باز هم زندگی من تغییری نمی‌کند ؟

در بیشتر موارد پاسخ این سوال در این نکته است که اصول و قواعد معجزه شکرگزاری را به درستی اجرا نکرده‌اید. به طور نمونه در مورد پول و ثروت چگونه می‌توانید شکرگزار آن باشید در حالی که هنوز احساس نگرانی نسبت به آن دارید؟ یا در حالی‌که در وجود شما احساس نارضایتی و ترس وجود دارد، چگونه به تاثیر شکرگزاری امید بسته‌اید؟

تا وقتی که احساسات و افکار منفی ذکر شده را از خود دور نکنید، تاثیر معجزه‌آسای شکرگزاری را در مسیر ثروت‌سازی خود نخواهید دید.

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

زنبیل خرید