در حال بارگذاری

نظر ۳۲ متخصص خانواده درباره بهبود روابط زناشویی و نجات آن از طلاق

نظر متخصصین بهبود روابط

در این مقاله ۳۲ نفر از بهترین متخصصان خانواده، نظرات خود را دربارۀ چگونگی بهبود بخشیدن روابط زناشویی و نجات بخشی آن ارائه می‌کنند.

۱- دنیس پیتت

یکی از نکاتی که در این مورد می‌توانم به شما بگویم این است که قبل از به وجود آمدن اختلافات، انتقادات، مشاجرات و … به دنبال راهنمایی و مشاوره باشید تا بتوانید رابطه خود را تقویت کنید.
شاید باید قبل از ازدواج، اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی‌تان فرد مناسبی است و قبل از ازدواج از مشاور کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که در زندگی دچار مشکل نخواهید شد.
در مراحل اولیه یک رابطه اگر مسائل مطرح شود، آن‌ها را نادیده نگیرید و حتما با مشاور صحبت کنید.
به ازدواج مانند به دست آوردن یک مدرک دانشگاهی و یا مهارت برای کار نگاه کنید. برای ایجاد هماهنگی، شادی و آرامش در زندگی باید هر روز تلاش کنید.

۲- آدریان لین

عشق و اعتماد اجزای حیاتی بنیاد یک ازدواج قدرتمند هستند. اما عشق و اعتماد به تنهایی کافی نیستند.

هنگامی که زمان‌­های سخت در زندگی فرا می‌­رسد و چهرۀ واقعی زندگی پدیدار می‌­شود، باید مهارت­‌های مختلفی را برای غلبه بر آن­ها کسب کرده باشید. برای مثال به طور مؤثر به خود و همسرتان گوش دهید، احساسات شدید منفی را مدیریت کنید و از داشتن موضع دفاعی و سرزنش کردن پرهیز کنید. این موارد از ابزارهایی هستند که می‌­توانند به شما برای رویارویی با چالش­‌های زندگی کمک کنند.

یک درمانگر با تجربه می‌­تواند به شما در ارزیابی نقاط قوت فعلی کمک کند و مهارت­‌هایی را آموزش دهد که بتوانید با آن‌ها ازدواج خوبی را تجربه کنید و زندگی و رابطه خوبی داشته باشید.

شما می‌توانید نظر ۳۰ متخصص دیگر را که حاصل سال ها کار تخصصی آنها در این زمینه است، در این کتاب الکترونیکی مشاهده نمایید.

[purchase_link id=”4255″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”]

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسر ایده‌آل شما؟! می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی)

نظرتو بده

مهم ترین نکات همسرداری

به همسرتان عزت‌نفس بدهید! «زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: “فروختی؟” گفت: نخریدند، تمام شد؟» به‌راستی کی می‌خواهیم از زندگی‌مان لذت

نظرتو بده
زنبیل خرید