در حال بارگذاری

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسران ایده آل

همسر ایده‌آل شما؟!

می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی) می‌توانند نشان‌دهنده آرزوها و نیازهای شما در روابط عاطفی باشند؟
اگر یکی از این رنگ‌ها را انتخاب کنید می‌توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ مردهایی می‌شود که البته شامل مرد ایده‌آل شما نیز می‌شود. اگر می‌خواهید از اسرار رنگ‌ها سر دربیاورید و بفهمید که تأثیر و معنای آن‌ها در زندگی شما چیست این تست کوتاه را انجام دهید:

  • مرحله ۱

    رنگ موردعلاقه خود را انتخاب کنید:

از رنگ‌های زیر هر یک را که بیشتر از سایرین دوست می‌دارید انتخاب کنید: البته لازم نیست رنگی را انتخاب کنید که در لباس پوشیدن و آرایش خود به کار می‌برید.

سبز، بنفش یا نارنجی
  • مرحله ۲

    نتیجه: حال که رنگ موردعلاقه خود را انتخاب کردید، نگاهی به تفسیر آن بیندازید تا با شیوه‌های عشق‌ورزی خود آگاه شوید و بدانید که خصوصیات اخلاقی مرد ایده‌آلتان چگونه است.

۱) اگر رنگ منتخب شما سبز باشد، زمانی که برای اولین بار با مردی ملاقات می‌کنید رفتار شما باعث می‌شود که او از همان آغاز سفره دلش را برای شما باز کند و در مورد زندگی‌اش با شما صحبت کند. شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می‌کنید و او احساس می‌کند که تحت حمایت کامل و همه‌جانبه شما قرار گرفته است.

شما از همان آغاز به‌راحتی می‌توانید تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد. شما به غرایز خود اعتماد می‌کنید و به نداهای درونی‌تان گوش می‌سپارید و از همین طریق متوجه می‌شوید که او در رابطه چه چیزی را طلب می‌کند. نکته قابل‌توجهی که در شما وجود دارد توانایی کسب اطلاع از طرف مقابل است. شما از این طریق کنجکاوی خود را تطمیع می‌کنید.

درنهایت شما با کسی ازدواج می‌کنید که بتواند آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان آورد. شما صاحب ‌خانه‌ای پر از بچه می‌شوید، ازنظر مادی بی‌نیاز هستید، برای همسر خود ارزش قائل می‌شوید و او نیز به شما احترام می‌گذارد. مرد ایده‌آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد.

  • سبز ها:

با مردهای باثبات و قاطع ازدواج می‌کنند.

اخطار: شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می‌کنید و انسان پاک و معصومی هستید. داشتن این خصوصیات اندکی کار شما را در پیدا کردن مرد ایده‌آلتان دشوار می‌کند. بیشتر افراد نمی‌توانند شخصیت واقعی شما را به‌درستی بشناسند به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می‌شوند ممکن است شوکه شده و ناامید گردند، زیرا ممکن است که شما با معیارهای ذهنی آن‌ها مطابقت نداشته باشید.

۲) اگر رنگ منتخب شما بنفش است: ….

ادامه این مطلب جالب و سایر مطالب در این رابطه را می توانید در این کتاب الکترونیک ۱۷ صفحه ای مطالعه نمایید.
[purchase_link id=”4278″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”] [stextbox id=”file”]

خوشبختی بدون برنامه تنها یک رویاست؛

این برنامه را مجموعه گردشگری خوشبختی با تمام کتابهای الکترونیکی و ویدئوهای طبقه بندی شده در اختیار شما زوجین عزیز قرار می دهد که هر کدام موضوعی را در بر می گیرد که زوجین از ابتدای زندگی مشترک و در ادامه قطعا به آن نیاز دارند. شما می توانید در صورت تمایل به غنی سازی رابطه خود با همسرتان تمام شماره های مجلات چهل ستون خوشبختی را با ۵۰ درصد تخفیف به صورت یکجا خرید نمایید.

[/stextbox] [/not_logged_in]

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسر ایده‌آل شما؟! می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی)

نظرتو بده

مهم ترین نکات همسرداری

به همسرتان عزت‌نفس بدهید! «زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: “فروختی؟” گفت: نخریدند، تمام شد؟» به‌راستی کی می‌خواهیم از زندگی‌مان لذت

نظرتو بده
زنبیل خرید