در حال بارگذاری

ویژگی های یک زن خوب

چطور همسر خوبی شویم

زنان یکی از پایه­‌های اصلی رابطه زناشویی هستند و نقش بسیار مهمی در رضایت زناشویی خود و همسران­شان ایفا می­‌کنند. زن قلب تپنده خانه است و بدون او، خانه و زندگی، روح ندارد و نظم و ترتیب آن مختل می­‌شود. زن خوب بودن یکی از دغدغه­‌های اصلی زنانی است که به موفقیت در رابطه با همسرشان فکر می­‌کنند، داشتن یک زندگی سالم برای آن­ها اهمیت فراوانی دارد و معتقدند که ازدواج خوب، ساختنی و مستلزم تلاش است. مردان به دنبال زن خوب هستند و هر زنی نیز می­‌خواهد در این امر رقیبی نداشته باشد؛ بنابر این لازم است ویژگی­‌ها و مهارت­‌هایی را در خود پرورش دهد و یا یاد بگیرد.

زنان بسیاری وجود دارند که با وجود زحمات فراوانی که در یک زندگی در ارتباط با همسرداری، تربیت فرزندان و انجام امور منزل متحمل می­‌شوند، از جانب همسران­ خود مورد انتقاد واقع شده و به ناکافی بودن نقش خود به عنوان یک زن متهم می­‌شوند. در اکثر مواقع مردان به طور کلی به همسرشان می­‌گویند از تو انتظار دارم زن خوبی باشی. ولی این جمله برای زن مبهم است و نمی­‌تواند منظور مرد را از «زن خوب بودن» دریابد و در ذهن او نیز این سؤالات شکل می­گیرد که به راستی «زن خوب» کیست؟ و مگر من «زن خوب» نیستم؟ چه کاری بوده که من در این زندگی نکردم؟ همسرم چه انتظاری از من داشته که در برآورده کردن آن کوتاهی کردم؟

در این ویدئو نکاتی را از زبان یک متخصص دربارۀ یک زن خوب بودن می­‌آموزید.

[purchase_link id=”4136″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”] [stextbox id=”file”]

خوشبختی بدون برنامه تنها یک رویاست؛ این برنامه را مجموعه گردشگری خوشبختی با تمام کتابهای الکترونیکی و ویدئوهای طبقه بندی شده در اختیار شما زوجین عزیز قرار می دهد که هر کدام موضوعی را در بر می گیرد که زوجین از ابتدای زندگی مشترک و در ادامه قطعا به آن نیاز دارند. شما می توانید در صورت تمایل به غنی سازی رابطه خود با همسرتان تمامی شماره های مجلات چهل ستون خوشبختی را با ۵۰ درصد تخفیف به صورت یکجا خرید نمایید.

[/stextbox]

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسر ایده‌آل شما؟! می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی)

نظرتو بده

مهم ترین نکات همسرداری

به همسرتان عزت‌نفس بدهید! «زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: “فروختی؟” گفت: نخریدند، تمام شد؟» به‌راستی کی می‌خواهیم از زندگی‌مان لذت

نظرتو بده
زنبیل خرید