در حال بارگذاری

چگونه از همسرتان عذرخواهی کنید

عذرخواهی از همسر

این موضوع اصلاً شگفت‌آور نیست که مرد مریخی و زن ونوسی که قدم به رابطه‌ای طولانی در مسیر زندگی مشترک می‌گذارند، گاه گاهی رفتارهایی انجام دهند یا حرف‌هایی به یکدیگر بزنند که موجب رنجش همسرشان شوند.

در این شرایط وقتی یکی از زوجین آزرده‌خاطر می‌شود از همسرش توقع دارد که برای جبران اشتباهی که مرتکب شده از او عذرخواهی کند؛ اما گاهی عذر خواستن برای زوجین بسیار سخت می‌شود، یعنی یا به خاطر حفظ غرورشان حاضر به عذرخواهی از همسر خود نیستند و یا اینکه در این‌که روش غلطی را برای این کار در پیش می‌گیرند به شکلی که این نوع عذرخواهی از طرف همسرشان پذیرفته نمی‌شود و دعوا و مشاجره میان آن‌ها بالا می‌گیرد.

به همین منظور در این ویدئو شما می‌توانید با روش‌های کارآمد و ناکارآمد عذرخواهی کردن آشنا شوید تا از عواقب ناگوار در ارتباط با همسرتان پیشگیری کرده و به بهبود زندگی مشترک خود کمک کنید.

[purchase_link id=”4176″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”] [stextbox id=”file”]

خوشبختی بدون برنامه تنها یک رویاست؛

این برنامه را مجموعه گردشگری خوشبختی با تمام کتابهای الکترونیکی و ویدئوهای طبقه بندی شده در اختیار شما زوجین عزیز قرار می دهد که هر کدام موضوعی را در بر می گیرد که زوجین از ابتدای زندگی مشترک و در ادامه قطعا به آن نیاز دارند. شما می توانید در صورت تمایل به غنی سازی رابطه خود با همسرتان تمام شماره های مجلات چهل ستون خوشبختی را با ۵۰ درصد تخفیف به صورت یکجا خرید نمایید.

[/stextbox]

اشتراگ گذاری:

ارسال به واتس آپ
ارسال به ایمیل
ارسال به تلگرام

Add a Comment

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .

مطالب مرتبط

همسران ایده‌آل چه کسانی هستند

همسر ایده‌آل شما؟! می‌توانید از طریق ۳ رنگ، سرنخ‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید. آیا تابه‌حال می‌دانستید که رنگ‌های سبز و بنفش و نارنجی (‌رنگ‌های فرعی)

نظرتو بده

مهم ترین نکات همسرداری

به همسرتان عزت‌نفس بدهید! «زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: “فروختی؟” گفت: نخریدند، تمام شد؟» به‌راستی کی می‌خواهیم از زندگی‌مان لذت

نظرتو بده
زنبیل خرید