چگونه انرژی منفی را دفع کنیم

چگونه انرژی منفی را دفع کنیم

جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، همانطور که ساخته بشریت است، تحت تاثیر افکار ما نیز می‌باشد، به همین دلیل، برای اینکه بخواهیم آنرا تغییر دهیم باید بتوانیم طرز فکرمان را تغییر دهیم. برای جذب خواسته‌هایتان باید آهن ربا باشید و تنها راه آهنربا شدن این است که تمام وجودتان پر از انرژی مثبت شود. انرژی مثبت یعنی به چیزهای خوب فکر کنید؛ به آرزوهایتان به رویاهایتان بیندیشید. یعنی شاکر باشید. یعنی در مورد دوستان و اطرافیانتان مثبت فکر کنید، آنها را دوست داشته باشید، در غیاب آنها با مهر از آنها یاد کنید، برایشان آرزوی موفقیت کنید و از موفقیت آنها صمیمانه خوشحال شوید. امتحان کنید! هر چه انرژی مثبت شما بیشتر باشد، قدرت جذب آهنربای درونتان نیز بیشتر می‌شود. اما چگونه انرژی منفی را دفع کنیم؟

تلقین‌‌ها و تصدیق‌های مثبت می‌تواند به شما کمک کند که طرز فکر خود را تغییر دهید، انرژی‌های مثبتی را از خود تولید کنید و نتایج و اهدافی را که مدنظر دارید، کسب کنید.

با دیدن این ویدئو و به وسیله چند تکنیک ساده یاد می‌گیرید که چگونه افکار منفی خود را شناسایی، آنها را از خود دور و در نهایت آنها را با افکاری مثبت جایگزین کنید و بتوانید موارد و افکار مثبت را جذب زندگیتان کنید.

این ویدئوی آموزشی از جک کنفیلد را حتماً مشاهده کنید.

مدت زمان: ۷ دقیقه
اندازه فایل: ۲۶ مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

یک دیدگاه

 1. سلام وقت تون بخیر
  سپاسگزارم
  ویدیوی فوق‌العاده عالی بود
  دقیقا همین طوره ،از زمانی که تونستم افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنم زندگیم تغییر کرد اما این کار همان طور که در این ویدیو هم گفته شد به تمرین نیاز داره
  سپاسگزارم به خاطر سایت بی نظیر تون
  مخصوصا قسمت یاقوتی سایت که فوق‌العاده عالیه
  براتون بهترین ها را آرزو میکنم
  موفق باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید