شکی نیست که یکی از عادت‌های مهم افراد موفق و فوق‌موفق دنیا، زودتر بیدار شدن از خواب نسبت به سایرین است. اما چگونه زود از خواب بیدار شویم ؟ چه کارهایی به این منظور می توان انجام داد تا سحرخیزی را درون خودمان پرورش دهیم؟

بارها برای همه ما پیش آمده است که صبحها قصد داریم با ساعت هشدار تلفن همراه خود بیدار شویم ولی به محض شروع شدن آن هشدار در ساعت مورد نظر، ما با فشردن دکمه تاخیر هشدار یا همان SNOOZE با خودمان می گوییم فقط 5 دقیقه دیگر! همین که به خودمان می آییم می بینیم که دیرمان شده است و باید به سرعت نور آماده شویم. در این مسیر صبحانه خوردن را ناچاراً باید حذف کنیم و … می بینید که هیچ چیز در این فرآیند به سود ما نیست و ما احتمالاً تا پایان آن روز بازدهی مورد نظر را نخواهیم داشت.

بیشتر مردم به خاطر ماهیت شغلی که دارند، نیاز به بیدار شدن در صبح زود دارند. مثلاً بیشتر کارمندان در مراکز اداری و شرکتها کار می‌کنند یا مثلاً دانش آموزان و دانشجویان به خاطر اینکه کلاسهای مراکز آموزشی آنها معمولاً صبح زود شروع می شود، بایستی در ساعتهای اولیه صبح از خواب بیدار شوند.

متاسفانه افراد زیادی تمایل دارند، شبها تا دیروقت بیدار مانده و به کارهای مورد علاقه یا سرگرمی های خودشان بپردازند یا حتی کار کنند! و این موضوع دلیل مهمی می شود برای اینکه صبح زود نتوانند از خواب بیدار شده و در نتیجه مشکلاتی پیدا کنند و بهره وری مورد انتظار را نیز در طول روز نداشته باشند. پس چه باید کرد؟

در این ویدئو انیمیشن، ۴ راهکار برای این منظور ارائه شده است که پیشنهاد می‌کنیم حتماً ببینید.

مدت زمان: 7 دقیقه
اندازه فایل: ۱۹ مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ببینید:
دونالد ترامپ و سخنرانی‌ های میخکوب کننده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید