دانلود رایگان ویدئوی سال جدید، شُمای جدید

دانلود رایگان ویدئوی سال جدید، شُمای جدیدسال جدید شمای جدید

 

این ویدئو برای اولین بار به زبان فارسی و به طور رایگان ارائه می‌شود
و حاوی نکات ارزشمندی برای تحقق بهترین نسخه شما در سال جدید است!

 

همه ما در زمان تحویل سال جدید، بهترین دعاها و آرزوها را برای خود و اطرافیان و سایر مردم به شکل زبانی و یا قلبی ابراز می‌کنیم. چه بسا در مورد خودمان واقعاً دوست داریم، تحولات بزرگی را در سال پیش رو برای خود و خانواده خود رقم بزنیم. دوست داریم بهترین نسخه خودمان را در سال جدید رونمایی کنیم. خودِ دیگری از خودمان را در سال نو نشان بدهیم و تا پایان سال بر آن روش استوار و محکم بمانیم.

مطمئن باشید لحظه تحویل سال، بهترین لحظه‌ای است که می‌توانید برای تغییر خود و یا رفتن به سمت بهتر شدن، تصمیمات بزرگی بگیرید. در آن لحظه به خودتان قول بدهید که تحت هر شرایطی شده آن را عملی کنید. با موانع پیش آمده احتمالی بجنگید و هرگز تسلیم ناامیدی نشوید. مطمئن باشید بزرگترین تغییر در سال جدید، می‌تواند عادت دادن خودتان به پیشرفت و بهتر شدن دائمی و روزانه باشد.

سال جدید، شمای جدید آنتونی رابینز

تونی رابینز را که حتماً می‌شناسید، او بزرگترین سخنران و نویسنده انگیزشی حال حاضر دنیاست. ما برای شما یک ویدئوی فوق‌العاده از او با زیرنویس فارسی، در مورد نسخه جدید شما در سال جدید، آماده کرده‌ایم که به شما انگیزه فراوانی می‌دهد تا سال جدید را با قدرت و جسارت بیشتری شروع کنید. مدت زمان این ویدئو ۳۵ دقیقه است که پیشنهاد می‌کنیم تا پایان حتماً آن را مشاهده کنید.

 

برای دانلود رایگان این ویدئو روی دکمه زیر کلیک کنید:

[cp_modal id=”cp_id_bce0c”][maxbutton id=”4″ ] [/cp_modal]