اسرار زبان بدن

اسرار زبان بدن

چند هزار زبان در دنیا وجود دارد و با این حال صحبت کردن و تعامل افراد با یکدیگر در کل دنیا به خوبی انجام می‌شود. اما فرض کنید شما به کشور دیگری سفر می‌کنید که با زبان رسمی آن کشور آشنایی ندارید. بسیار ترسناک خواهد بود که نتوانیم هیچ کاری انجام دهیم و حتی در انجام امور اولیه سفر خود مستاصل شویم. خیر خوب این است که زبانی وجود دارد که در کل دنیا می‌توانیم با آن منظور خودمان را رسانده و کارهای ابتدایی خود را پیش ببریم. بله “زبان بدن” یک زبان بین المللی است. اما باید اسرار زبان بدن را بدانیم تا در استفاده و تشخیص آن به درستی عمل کنیم و بتوانیم اهداف خود را پیش ببریم.

زبان بدن شامل نحوه قرار گرفتن ما در زمان صحبت کردن، حرکات دست، حرکات بدن، حالت چشم‌ها و… بوده و همه آنها در تاثیرگذاری ارتباط ما و شکل‌گیری آن موثر هستند. ما در زندگی روزانه برای ارتباطات خود از این زبان استفاده می‌کنیم و با بدنمان علامت می‌دهیم که در چه حالتی قرار داریم یا منظورمان چیست. اما اسرار زبان بدن واقعاً چیست و چه نشانه‌هایی دارد؟

حرکات دست موقع سلام‌دادن و خداحافظی‌کردن، نحوه دست دادن، حالت چشم‌ها موقع اضطراب و نگرانی یا هنگام دروغگویی، حرکات ناخودآگاه بدنمان به سمت کسی که جذب او شدیم یا عاشق او هستیم، همه و همه جزو لاینفک ویژگی و توانایی‌های ما انسان‌ها محسوب می‌شوند که همانطور که کمک‌کننده و کارآمد هستند می‌توانند اشتباه هم برداشت شوند. پس باید در جای درست و به موقع از آنها استفاده کرد.

در این ویدیو هدف ما ذکر نکات مهم در استفاده از این زبان و ۱۰ مورد از عمده‌ترین این حرکات در زندگی روزمره ما است… برای دانستن این نکات و آشنایی بیشتر با اسرار زبان بدن این ویدیو را از لینک زیر دانلود کنید:

مدت زمان: ۹ دقیقه
اندازه فایل: ۴۲ مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید