ما می‌دانیم که بسیاری از شما ‫در راه بدست آوردن موفقیت مالی هستید. ‫به همین جهت، لیستی از کارهایی را آماده کرده‌ایم ‫ که افراد فقیر و عادی جامعه انجام می‌دهند ‫و تضمین می‌کنند که ما همیشه متوسط باشیم. رازهای ثروتمندان را باید در دوری از این کارها و عادتها یافت. جویندگان موفقیت این موارد را نوشته و در مورد زندگی خود بررسی می‌کنند که چه کارهایی برای بهبود آن باید انجام دهند.

تمامی این موارد با بررسی‌های فراوان روی زندگی افراد موفق و ثروتمند، و همچنین افراد متوسط و فقیر جامعه استخراج شده‌اند. تمامی این موارد در مورد زندگی بیشتر مردم عمومیت دارد و قابل استفاده است. البته طبیعتاً همیشه استثناهایی نیز در این خصوص وجود دارد. آگاهی شما از این فعالیت‌ها و موارد و دوری از آنها، به شما کمک می‌کند تا در مجموع نسبت به بقیه برتری پیدا کنید. شاید اگر آنها را دیگر انجام ندهید، با سرعت بیشتری به اهداف خودتان دست پیدا کنید. باید بدانید که رازهای ثروتمندان موارد پیچیده و سختی نیست و اگر به سادگی از این پانزده موردی که در این ویدئو معرفی می‌شوند، اجتناب کنید، شانس دستیابی شما به موفقیت بیشتر از قبل خواهد شد.

مواردی مثل تماشای بیش از حد تلویزیون، خوردن فست‌فود، خرید لباس‌های حراج شده، دیر از خواب بیدار شدن، هواداری افراطی باشگاه‌های ورزشی بودن، گرفتن وام برای موارد غیرضروری یا اجناس مصرفی، نداشتن پول پس‌انداز شده، باور به کمک افراد پیرامون یا جامعه و دولت برای موفق شدن؛ اینها بخشی از مواردی هستند که در این ویدئو بررسی شده و به شما نشان داده خواهد شد که دوری از این موارد کمک خواهد کرد تا به آرزوهای خودتان دست پیدا کنید.

مدت زمان: 14 دقیقه
اندازه فایل: 54 مگابایت

این ویدئو را به صورت کامل می‌توانید با تهیه یکی از دو محصول آموزشی زیر مشاهده کنید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سایر آموزشهای هر محصول روی تصویر کلیک کنید

ببینید:
راز پولدار شدن که ثروتمندان را از فقرا جدا می‌کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید